Wellness

Wellness studio

Wellness studio je otevřeno denně od 9:00 do 22:00 hodin. Nabídka služeb wellness je určena pro ubytované hosty hotelu a také i pro veřejnost.

Návštěvníkům je k dispozici: hydromasážní vana, masážní parní sprchový box, finská sauna, ochlazovací sprcha a dva fitness stroje - veslovací trenažér a eliptický trenažér. Místnost je vybavena čtyřmi lehátky, barem s nápoji a LCD televizí. K dispozici je také na požádání DVD přehrávač.

V naší odpočívárně není důvod spěchat. Zde máte jen a jen přesně podle názvu odpočívat a soustředit se na to, jak se co nejlépe uvolnit a zklidnit. Po sauně, parní lázni či koupeli ve vířivém bazénu si tělo i mysl přece zaslouží chvíli klidu na regeneraci a vstřebání blahodárných účinků procedur. Odpočívárna je velmi důležitou součástí wellness. Vyzkoušejte se uložit do vyhřátého lehátka a vychutnat si chvíli sladkého nicnedělání za doprovodu příjemné relaxační hudby.

ZVÝHODNĚNÉ PERMANENTKY 4+1 VSTUP ZDARMA jsou k zakoupení na recepci hotelu

OBJEDNÁVKY návštěvy wellness studia přijímá denně recepce hotelu. 

(objednávky minimálně 24 hod. předem)

Dopřejte si kvalitní péči, náš profesionální tým Vám poradí s výběrem z široké škály relaxačních masáží a wellness procedur.

 

Čokoládový zábal           od 490 Kč / os.

Výjimečnost čokolády byla známa již před více než 2000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus. Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů, je harmonizující a jemně stimulující.  Zábaly pomáhají rychlému vylučování toxinů z těla, zlepšují krevní a lymfatický oběh, potlačují celulitidu, zpevňují a prokrvují pokožku, obnovují elastinová a kolagenová vlákna a tím způsobují omlazení pokožky, působí příznivě i na bolesti kloubů. Zábal má účinek na příznivý vliv na činnost srdce, detoxikaci organismu také na zlepšení vzhledu pokožky postižené celulitidou. Pokožka je po něm pevnější a pružnější, likviduje dlouhodobě nahromaděný stres a únavu a posiluje imunitní systém.

 

Rašelinový zábal             od 590 Kč / os.

Rašelinový plát je zahřán ve vodní lázni na teplotu cca 40 °C a přiložen na léčené místo na dobu 20 minut. Prohřátím organizmu se urychlují metabolické procesy, a zároveň se teplem uvolňují z rašeliny léčivé organické a minerální látky, které prochází pokožkou do těla klienta. Bezprostřední účinek rašelinového zábalu snižuje bolest, uvolňuje svalový spasmus. Důležité je lokální zvýšené prokrvení tkání a stimulace imunitního systému. Zároveň má regenerační efekt na pokožku. Zábal je vhodné aplikovat před masáží. Dokáže si poradit s celulitidou nebo mírnými kožními záněty v podobě akné, ekzémů a v některých případech také s lupénkou. Pokud chcete vypadat o pár let mladší, i tady může pomoci rašelinový zábal. Kromě toho, že působí regeneračně a hydratačně na pokožku, výrazně přispívá k její restrukturalizaci a tím pádem k jejímu omlazení. Je tedy mimo jiné také ideálním pomocníkem v boji s vráskami.

 

Bylinný zábal z Ajurvédských bylin        od 490 Kč / os.

Zábal s obsahem směsi Ajurvédských bylin jako hořčice indická, blahovičník, libavka, kafrovník nebo skořice cejlonská. Rovnoměrným působením tepla dochází při tání k výraznému vstřebávání účinných látek do hlubokých vrstev tkáně. Obecné účinky pozitivní termoterapie prostřednictvím zábalu jsou zejména hyperémie, zvýšení permeability (průchodností) kapilár, snížení svalového tonusu, výrazná svalová relaxace. Zábal hlavně redukuje lokální bolesti těla, zad a svalstva.

 

Medový zábal   od 590 Kč / os.

Medový zábal je nejen hydratační ale i detoxikační. Silně oživuje a ozdravuje celý organismus a je  vhodný v první řadě při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu. Svým detoxikačním působením pomáhá vyčistit celý organismus od usazenin, které v průběhu let nahromadil z životního prostředí, potravy a léků. Je absolutní výživnou bombou pro pokožku celého těla. Je příjemně teplý a krásně promastí vysušenou kůži. Působí jako přírodní antibiotikum, zaceluje a hojí praskliny. Také patří mezi zábaly, které nevyvolávají zásadní kožní reakce, naopak zklidňuje. Výborný je po opalování na slunci i v soláriu nebo zase naopak po zimě, kdy je pokožka vysušená. Je to stará osvědčená léčitelská detoxikační metoda.

 

Ceny zábalů jsou uvedeny včetně DPH. Rezervace na procedury wellness, zábaly a masáže je nutno udělat předem na tel. +420 465 677 720 nebo recepce@eywan.cz

Na recepci je možné si také zakoupit permanentky

Kontakt

+420 465 677 720

recepce@eywan.cz

(objednávky minimálně 24 hod. předem)

Užitečné odkazy