Restaurace

Restaurace

Stylová restaurace v historickém stylu s loveckými dekoracemi s kapacitou pro 40 osob je propojená s historickým sloupovým sálem s expozicemi pro dalších 50 osob. Výhodou restaurace je její poloha v rámci areálu hotelu a tvrze. Restaurace disponuje s letní terasou pro 60 osob a s nádherným výhledem na rybník a cyklotrasou kolem Letohradu. Naše prostory jsou ideální pro menší oslavy, v rodinném kruhu nebo firemní večírky. Restaurace disponuje kompletním vybavením pro catering v přírodě nebo organizaci grilování na nádvoří Tvrze.

Naše kuchyně připravuje jídla pouze z čerstvých a lokálních surovin z přírodních surovin z regionu Orlických hor, půlroční jídelní lístek doplňuje náš tým kuchařů o denní nabídku nebo sezónní speciality.

 

Středověká krčma

Je prostor pro náročnější nebo pro hosty, kteří hledají skutečný zážitek! Zajímavé prostředí pro středověké hodování a popíjení nabízí středověká krčma ve sklepě renesanční části tvrze. Krásné klenutí stropu na subtilních pilastrech, odhalená původní kamenná podlaha a velké krbové ohniště k rožnění dobových pochoutek bude mít jistě pozitivní vliv na Vaše posezení u pořádného stolu. A což teprve, až bude pečeně na prkně, k tomu žejdlík nefiltrovaného piva! Pak už potulný pěvec či tanečnice na stole jen dotvoří Váš zážitek..Veškeré pokrmy jsou připravovány na ohništi.

Krčma je ideální prostředí pro uzavřené společnosti pro soukromé oslavy v netradiční atmosféře, kterou ještě může zpestřit souboj šermířů, ať už mečem nebo  ohněm. Krčma je otevřena na objednané akce.

Otevírací doba

Pondělí - sobota   10:00 - 22:00 hod.
Neděle  -  10:00 - 21:00 hod.

 

Kontakt

+420 465 677 730

gastro@eywan.cz

 

Jídelní lístek

K náhledu v PDF zde

Vinný lístek

k náhledu v PDF zde